
Звездата на тима на Тотнъм Гарет Бейл ще бъде извън терените за около 2 седмици, след като стана ясно, че му е нужна почивка заради продължителна травма в гърба. Той напусна последния мач на Тотнъм във Висшата лига срещу Нюкясъл още в 9-ата минута, като дори имаше съмнения, че той може да се нуждае от операция.
Мениджърът на тима Хари Реднап обаче ще бъде щастлив да разбере, че 21-годишният уелски национал ще отсъства само 3 срещи. Това са мачовете срещу Фулъм за ФА Къп и двубоите от Висшата лига срещу Блекбърн и Болтън.
От клуба от северен Лондон се надяват единия от най-резултатните им футболисти, заедно с Рафаел ван дер Ваарт, да е на линия за гостуването на Съндърланд на 12-и февруари. Това ще е само три дни преди първата среща от 1/8-финалите на Шампионската лига срещу италианския гранд Милан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ