Галиани: Все още искаме Ето'о

снимка: БГНЕС

Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани каза, че все още иска да привлече в отбора нападателя на Барселона Самуел Ето'о, независимо че сделката с него пропадна през лятото.

 

"Ако имаше възможност, досега Ето'о да играе в Милан. През лятото, отидох до Барселона, те поискаха 50 милиона евро и аз бързо се прибрах в Милано", заяви Галиани.

 

Вицепрезидентът на Милан отрече, че миланският гранд ще привлече нападателят на Лион Карим Бензема през лятото:

 

"Бемзема е добър нападател, но е много скъп за нас. Има много играчи, които искат да играят в Милан, така че трябва внимателно да ги избираме. Той е страхотен играч, млад и силен, но ние не се интересуваме от него", завърши Галиани.