
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани каза, че все още иска да привлече в отбора нападателя на Барселона Самуел Ето'о, независимо че сделката с него пропадна през лятото.
"Ако имаше възможност, досега Ето'о да играе в Милан. През лятото, отидох до Барселона, те поискаха 50 милиона евро и аз бързо се прибрах в Милано", заяви Галиани.
Вицепрезидентът на Милан отрече, че миланският гранд ще привлече нападателят на Лион Карим Бензема през лятото:
"Бемзема е добър нападател, но е много скъп за нас. Има много играчи, които искат да играят в Милан, така че трябва внимателно да ги избираме. Той е страхотен играч, млад и силен, но ние не се интересуваме от него", завърши Галиани.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ