
Турският гранд Галатасарай подсили редиците си с ново попълнение преди старта на кампанията на тима в първото издание на клубния турнир Лига Европа.
В редиците на тима бе привлечен играча на Лион Кадер Кейта. Цената платена от Галатасарай за услугите на футболиста е близо 9 мил. евро, съобщава клубния сайт.
Кейта има 52 мача с фланелката на Лион, но не бе сред най-убедителните футболисти на Ле Гон през последната кампания на отбора в Лига 1, в която възпитаниците на Клод Пюел отстъпиха шампионската титла на Бордо.
Галатасарай афишира сериозните си амбиции за завръщане към славните си дни, след като успя да подпише договор с бившия треньор на Барселона Франк Рийкард, а по-рано привлече вратарят на Атлетико Мадрид Лео Франко.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ