
Дейвид Бекъм е на път да влезе в сериозна конфронтация с Лос Анделис Галакси по повод на това, че дори не им е съобщил намеренията си да се премести в Милан. Поради тази причина американският клуб може дори да забрани отдаването под наем на британската звезда. От Галакси споделиха, че са били озадачени, когато са чули новината, тъй като са нямали никаква представа, че Бекъм води преговори с италианския гранд от името на настоящия си клуб.
Наставникът на Галакси Брус Арена заяви пред медиите: „Чух новината едва днес и все още не мога да дам позицията на Галакси по въпроса. В момента реорганизираме отбора. Опитваме се да изкараме още един силен сезон и да отдаваме под наем най-добрите си играчи ми се струва изключително несериозно. Тоне няма да бъде добре нито за нас, нито за цялата футболна лига.", заяви мениджърът на клуба.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ