Гаджев: Искам победа над Спортинг

галерия:

снимка: levski.bg

Халфът на Левски Владимир Гаджев изрази разочарованието си след загубата с 0:1 от Гент в Белгия, която изхвърли Левски от турнира Лига Европа. Той заяви, че иска "сините" да се разделят с чест с турнира, побеждавайки Спортинг в последния кръг.

 

"Търсехме победата в мача с Гент, не бяхме дошли за 0:0. Не мисля, че равенство щеше да ни свърши работа. Досега не съм играл на по-тежък терен. Тръгваме си разочаровани. Искам да излезем в последния мач и да победим. Дори с 1:0. Стига с тези спектакли - 2:2, 3:2. Дойдоха ни в повеч и изгубихме точки", заяви Гаджев след края на срещата.

 

"Най-отговорно заявявам, че оставам в Левски", допълни халфът с номер 45.