Гаджев: Чувствам се отлично, не ме вълнува, че ме критикуват

галерия:

снимка: levski.bg

Халфът на Левски и националния отбор Владимир Гаджев заяви, че се чувства във форма, въпреки критиките, които бяха отправени към него от началото на полусезона в А Група

 

"Чувствам се перфектно, играта ми върви. Играя добре, това че ме критикуват хората, не ми прави впечатление. Радвам се, че вчера играх 90 минути за националния тим," заяви Гаджев при пристигането на националите от Кипър.

 

"От вътре усетихме, че сме по-добрият отбор и спечелихме. Така беше и на мача с Швейцария, но там нещата не се получиха. И в двата мача заслужавахме победа. Мисля, че промяната е основно в дисциплината, както и вие казвате," каза още полузащитникът.