Гадателката на Берлускони: Дискусионна победа за Лудогорец срещу Стяуа (Букурещ)

снимка: standartnews.com

Гадателката на Силвио Берлускони Теодора Стефанова очаква дискутирана победа за отбора на Лудогорец срещу Стяуа (Букурещ) в първата среща между двата тима от плейофите на Шампионската лига.

Теодора Стефанова постигна страхотен успех с прогнозите си за Суперкупата на България, където българският шампион се окичи с поредния трофей в своята витрина. Ясновидката позна с голяма точност развитието на финала и сцените с главните действащи лица от съдийската бригада.

Днес гадателката на Берлускони предвижда успех за разградския тим в един равностоен и динамичен двубой с положения пред двете врати. Тя очаква отменен гол или игра с ръка в наказателното поле, които може да се окажат решаващи.

„В Лудогорец ще бъдат по-мотивирани да постигнат успех срещу Стяуа. След като вече си осигуриха участие в груповата фаза на Лига Европа, те ще преследват своята голяма цел. Но в никакъв случай няма да им бъде леко,“ заяви Теодора Стефанова за Sporta.bg.

Напрежението и мотивацията ще ги накара да бъдат по-уверени и по-мобилизирани в търсенето на победата. Треньорът на Лудогорец трябва много да внимава със защитата. Лудогорец ще атакува силно и ще търси гол. Виждам две чисти положения в началото със спорно положение за Лудогорец може би и отменен гол. Двата отбора ще се опитват да атакуват постоянно.“

„Ще има момент в който Лудогорец трябва да се защитава много добре и там трябва да внимават да не се пропука защитата и да не се стигне до попадение за румънците. Първото полувреме ще бъде равностойно, като през втората част мача ще се отвори, но и двата отбора ще атакуват и ще създават положения.

Освен спорното положение за Лудогорец първото полувреме, ще има едно за Стяуа през втората част. Футболистите трябва да внимават за картони защото може да бъдат наказани за следващия тим. Напрежението ще избие повече при румънците, докато Лудогорец ще има напрежение в края на мача.“

„За отбора на Лудогорец Роман Безяк, Марселиньо и Светльо Дяков ще поведат отбора и може да се превърнат в герои. Виждам една принудителна смяна може би още през първото полувреме. Румънците ще се защитават много добре и ще атакуват с всички сили. Лудогорец ще превъзхожда своя съперник през втората част.

Не е изключено защитник или по–дефанзивен играч да изработи и да отбележи гол за Стяуа (Букурещ). Има голямо напрежение при феновете и те може да предизвикат неприятни моменти. Лудогорец може да отбележи гол от 25-30 метра.