
Вихрен ще излезе единствено за победата в предстоящото домакинство на Видима-Раковски (Севлиево). Това увериха лидерите на "гладиаторите", които добавиха, че ще играят за своя президент Коко Динев и за треньора си Филип Филипов. Двубоят срещу Видима е утре от 18.00 ч. на градския стадион в Сандански.
"Длъжни сме на президента, треньорското ръководство и феновете да спечелим този мач и отново да се изкачим в челото на таблицата. Ще играем специално за г-н Динев и г-н Филипов, и ще се постараем да ги зарадваме с хубава победа. В събота срещу Видима ще докажем, че "Б" група ни е тясна. Оттук нататък във всеки мач ще играем само за победа", заявиха лидерите на Вихрен за официалната страница на клуба.
Освен наказаният Владо Кабранов, срещата с Видима пропускат лекуващите контузии Мариян Станчев, Шаматов и Явор Генчев, както и Радев, който все още не е картотекиран в БФС.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ