Футболистите на Нафтекс ще тренират до 12 декември

снимка: pfcnaftex.bg

Футболистите на Нафтекс ще тренират до 12 декември, съобщава сайтът на бургаския тим. След тази дата отборът ще бъде пуснат в почивка до 6-и януари, когато е стартът на подготовката за втория полусезон. Все още се доуточняват вариантите за лагери в началото на следващата година.

 

Днес играчите подновиха тренировки, тъй като получиха два дни почивка от старши треньора Алекси Желязков след гостуването на Свиленград в събота. В заниманието не взеха участие опитните Малин Орачев и Шенер Ремзи, които имат леки контузии. Капитанът на „зелените" Пламен Крумов също пропусна тренировката на стадион „Лазур". Както е известно, Крумов продължава да лекува травма, която му попречи да вземе участие в срещата през уикенда.