Футболист на Атлетико Мадрид: Ще играем за победа срещу Алмерия


Защитникът на Атлетико Мадрид Томаш Уйфалуши заяви, че неговият отбор трябва се опита да спечели последната си среща от шампионата в Испания тази година срещу Алмерия този уикенд. В момента отборът се намира на четвърто място в класирането и дори равенството ще запази тази позиция за Атлетико и класирането за Шампионската лига. Но според Уйфалуши отборът задължително трябва да гони победата в събота вечер.

 

"Ще играем за победа, не можем да мислим за равенство. Трябва да се раздадем на сто процента. Работим здраво и с класата, която притежаваме, не ни остава нищо друго освен да победим. За мястото в Шампионска лига трябва да направим още съвсем малко. Знаем, че срещу Алмерия въобще няма да ни е лесно и сме подготвени за това. Играем у дома и трябва да дадем всичко от себе си, за да постигнем целта си и после да празнуваме заедно", каза Уйфалуши.