Футболен турнир за жени организират в Сандански

От 9 до 12 март в Сандански ще се проведе четвърти международен футболен турнир за жени в чест на 25 годишния юбилей от организирания футбол за жени в града, предаде БТА. В надпреварата под егидата на Община Сандански и Интерхотел Сандански ще вземат участие отборите на Вихрен, НСА, Ел-Пи Суперспорт, Болярки, Тиквешанка (Македония) и Метеора (Гърция).

 

Срещите ще се изиграят на терена с изкуствено покритие на спортния комплекс в курортния град. За призьорите ще има купи, отборни и индивидуални награди. Очакват се гости от БФС, ПФЛ и АФЛ.

 

програма:


9 март

14.00 часа - Вихрен - Тиквешанка
15.50 часа - откриване на турнира
16.15 часа - НСА - Ел-Пи Суперспорт

10 март
11.00 часа - Болярки - Тиквешанка
17.30 часа - Метеора - Ел-Пи Суперспорт

11 март
11.45 часа - Вихрен - Болярки
14.00 часа - НСА - Метеора

12 март
10.00 часа - мач за трето място
12.00 часа - финал