
Асистент мениджърът в Тотнъм Гус Пойет вярва, че играчите му трябва да се насладят на "маратона" от шест мача, който ги чака в следващите 17 дни.
"Спърс" имат три мача за първенство, два мача от турнира за купата на УЕФА и мач за Карлинг къп. Натоварената програма започва още в понеделник с домакинство срещу Астън Вила.
Пойет, за когото се смята, че може да бъде следващият мениджър на Нюкасъл, заяви: "За един играч това време е прекрасно. Обожавах периоди като този."
Останалите мачове на "шпорите" са срещу Уигън и Портсмут за Премиершип; срещу Нюкасъл за Карлинг къп и два мача срещу полския Висла Краков на 18 септември и 2 октомври за купата на УЕФА.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ