Фулъм привлече Стивън Кели от Бирмингам

снимка: teamtalk.com

Рой Ходжсън осъществи първия трансфер за Фулъм през този прозорец. Става дума за Стивън Кели от новака във Висшата лига Бирмингам Сити. Той официално ще подпише с отбора на 1 юли.

 

Кели, който е национал на Ирландия, ще подпише с Фулъм договор до 2012-а и ще заеме ролята на централен защитник в тима. Самият Кели заяви, че е много щастлив от факта, че ще играе за Фулъм.

 

От отбора пък са уверени, че той е именно това, което им трябва, за да решат проблемите си в защита.