Фулъм бие Болтън с 2:1

снимка: БГНЕС

Фулъм победи Болтън с 2:1 в мач от четвъртия кръг на Висшата лига. Головете за домакините отбелязаха Золтан Гера и Боби Замора още през първата част. В края на срещата Болтън успя да намали чрез попадение на Кевин Дейвис.

 

 

Фулъм постигна втора поредна домакинска победа след невероятния успех над Арсенал в миналия мач "у дома". Отборът е на шесто място в класирането с шест точки, а има и мач по-малко и ще трябва да играе срещу Манчестър Юнайтед.