Фъргюсън: Трансферите в Сити не ме притесняват

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че не се страхува от трансферите, който осъществява градският им съперник Манчестър Сити, но призна, че вероятното привличане на Кака е „израз на намерение".


„Привличането първо на Робиньо, а след това на Кака може да убеди и други футболисти да се присъединят към отбора. Факт е обаче, че те не са толкова силни колкото Ливърпул и Челси. Можем да се притесняваме само за тези, които могат да ни отнемат трофея. Много години титлата си оспорвахме само ние и Арсенал. Тогава ме интересуваше само какви са резултатите на „артилеристите" и кога игрсем срещу тях." заяви Фъргюсън.