
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че не се страхува от трансферите, който осъществява градският им съперник Манчестър Сити, но призна, че вероятното привличане на Кака е „израз на намерение".
„Привличането първо на Робиньо, а след това на Кака може да убеди и други футболисти да се присъединят към отбора. Факт е обаче, че те не са толкова силни колкото Ливърпул и Челси. Можем да се притесняваме само за тези, които могат да ни отнемат трофея. Много години титлата си оспорвахме само ние и Арсенал. Тогава ме интересуваше само какви са резултатите на „артилеристите" и кога игрсем срещу тях." заяви Фъргюсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ