
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че тандемът Уейн Рууни - Димитър Бербатов напомня на Дуайт Йорк - Анди Коул.
Фъргюсън изобщо не изглежда притеснен от факта, че през този сезон Уейн Рууни не намира често противниковата врата. Рууни е вкарал само 3 гола, Бербатов от своя страна е отбелязал 20 попадения до момента.
„В сравнение с миналия сезон този очевидно му е по-слаб, но аз никак не съм притеснен от този факт," заяви Фъргюсън.
„Важното е, че връзката между двамата ни нападатели се е подобрила значително. Според мен няма кой знае какво значение кой отбелязва попаденията, важното е тандемът да бъде плодотворен, както е в момента," сподели още той.
„Миналият сезон Уейн се възползва от работата, която вършеше Бербатов, тази година е обратното," допълни мениджърът.
„Ако този сезон завърши с 40 отбелязани попадения от двамата заедно аз ще бъде повече от щастлив. Те двамата напомнят на партньорството между Дуайт Йорк и Анди Коул," завърши Фърги.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ