
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън призна, че отборът му е разочарован, въпреки победата с 4:3 над Хъл Сити. Шотландецът бе ядосан, че неговият тим е пропилял много възможности и не е успял да победи с по-голям резултат.
"Малко сме разочаровани от представянето си. Не използвахме шансовете си и това ме дразни. Трябваше да вкараме 10-11 гола, а накрая трябваше да треперим за победата. Играем фантастичен футбол. Кристияно Роналдо имаше пет-шест възможности, Бербатов създаваше положения. Не знам колко ситуации създаде, но можеше да вкараме много.", заяви Фъргюсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ