
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви пред английските медии, че развръзката в Премиършип не е ясна и най-доброто за един тим е да не прибързва със заключения как ще приключи шампионатът.
"Висшата лига е пълна с подводни камъни. И преди сме патили от подобни неща. Губили сме титли минали години, за които сме считали, че са наши. Губили сме първенството в последния си мач, когато е трябвало без проблем да вземем трите точки. Също така сме и печелили титли в последния си двубой за сезона. Единственото, което може да извлечем като извод е, че футболът е непредвидим и може да ти зашлеви шамар във всеки един момент. Най-добрият начин да се справиш с този проблем е просто да не избързваш със заключенията как ще приключи кампанията. Така ще успеем да се концентрираме за всеки един мач, който ни предстои, за да го спечелим. Наистина не мислех, че ще сме лидери на този етап. Връщането от Япония беше много опасно. След едно дълго и изморително пътуване трябваше да излезем срещу Сток Сити. Тогава бях доста притеснен. Най-важното е, че успяхме да се справим с предизвикателството. След това всичко опря до въпроса как ще успеем да съкратим преднината на водачите. Имахме два мача по-малко - с Уигън, и един през февруари с Фулъм. Вторият мач ще бъде ключов. Няма как да се пропусне фактът, че ни предстоят още две много тежки среши - днес срещу Евертън, и другата неделя - с Уест Хем", заяви Фъргюсън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ