Фъргюсън: Ман Сити ще харчат през януари

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън очаква Манчестър Сити сериозно да се поохарчат следващия месец по време на зимния трансферен прозорец.

 

„Сигурен съм, че Сити ще направят няколко сделки. Те имат много пари и ще е грехота да не ги използват. Има много варианти пред тях. Всъщност факта, че се опитаха да купят четирима-петима играчи за час в деня, в който се затваряше пазара дава индикация за това, какво ще направят, но все пак в края на деня не можеш да изкупиш всичко", допълни още сър Алекс.