Фъргюсън: Готови сме за Арсенал

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън предупреди Арсенал, че отборът му е готов за дербито на Англия тази събота. Шотландецът подготвя от сега играчите си за срещата на „Емирейтс Стейдиум" в Лондон.

 

„Готови сме за голям мач в събота." заяви Сър Алекс и комнетира снощния мач от Шампионската лига срещу Селтик: „Резултатът (1:1) не е страшен. Не загубихме и представянето ни през втората част беше най-обнадеждаващото нещо. Заслужавахме точката , но когато губиш само няколко минути преди края, разбираш, че това няма да е твоята вечер. Искаме да спечелим групата."