Фреди Бобич се срещна с новия треньор на ЦСКА

галерия:

Изпълнителният директор на ПСФК Черноморец -Бургас Фреди Бобич, изгледа от резервната скамейка контролата на „акулите" срещу Динамо Букурещ. Той се въздържа от коментар за мача, но на почивката между двете полувремена поговори с новия наставник на армейците Йоан Андоне.

 

Румънецът бе в компанията на бившия рефер Димитър Димитров - сега на работа при „червените", който му разказа подробно за представянето на Черноморец в първенството през есента. Самият Андоне си водеше записки за играта по време на мача и се интересуваше от всеки играч на „акулите".

 

В паузата между двете полувремена Андоне и Димитров проведоха дълъг разговор на футболни теми с Фреди Бобич, като и тримата във видимо добро настроение след това продължиха да гледат двубоя между двата тима.