Фредерик Антонети напуска треньорския пост в Ница

Наставникът на френския Ница Фредерик Антонети обяви пред медиите, че ще напусне тимa след края на сезона.


Антонети, който преди това е водил и отборите на Бастия, Сент Етиен и японския Гамба (Осака), водеше тима в последните 4 сезона.


"Тук съм от вече четири години, което е твърде много за един треньор", сподели Антонети пред L'Equipe. "Не съм сигурен, че вече имам енергията да продължа напред. Имам чувството, че не успях да постигна това, към което се стремях в Ница."


Според пресата във Франция, интерес към наставника има от страна на Монако и ПСЖ, както и от няколко клуба от Близкия изток.