
Уругвайският нападател на Атлетико Мадрид Диего Форлан обмисля да се завърне в английската Висша лига, като вариантите пред него са отборите на Нюкясъл и Съндърланд.
Той заигра в Европа през 2002 година, когато премина за 7 милиона паунда от бразилския Индепендианте в Манчестър Юнайтед. С фланелката на „червените дяволи" Форлан има изиграни 96 мача във Висшата лига.
След това 29-годишният нападател премина в испанския Виляреал и за три сезона вкара 56 гола, преди да премине в редиците на Атлетико Мадрид, където сформира страховит тандем в атаката със Серхио Агуеро. Според английския таблоид „Сън" с най-сериозен интерес към Форлан е Съндърланд, където мениджър е бившият съотборник на уругваеца от годините му в Манчестър Юнайтед Рой Кийн.
"Никой не ние търсил от Англия и Диего не представлява интерес за никой клуб. Той иска да остане при нас и да играе в Шампионската лига", е пък отговорът на говорител от Атлетико Мадрид относно спекулациите за напускането на Форлан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ