
Нападателят на Атлетико Мадрид, Диего Форлан, заяви пред испанските медии, че не се притеснява от утрешния двубой между "дюшекчиите" и Ливърпул в среща от груповата фаза на турнира Шампионска лига.
Уругваецът вече е вкарвал голове във вратата на "мърсисайдци", по време на краткия си престой в друг английски гранд - Манчестър Юнайтед и пътуването му към северозападния край на Англия няма да представлява затруднение пред голмайстора.
"Изключително се радвам, че мога да се върна в Англия и да играя срещу Ливърпул. Те са в страхотна форма в момента, но в мача в Мадрид ние доминирахме през определни минути от срещата и смятам, че във вторник също можем да покажем класа", заяви Форлан.
"Атлетико отива на Анфихл с много увереност и без капка страх. В момента сме наравно с "червените" в класирането и имаме всички шансове да продължим напред в турнира."
"Не е лесно да спечелиш в Ливърпул, но с момчетата смятаме, че е напълно възможно ако още от първия съдийски сигнал дадем 100% от себе си", допълни уругвайският футболист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ