Флуминензе с равен в предпоследния кръг в Бразилия

снимка: fluminense.com.br

Шампионът Флуминензе завърши 1:1 при гостуването на Спорт Ресифе в среща от предпоследния 37-и кръг на бразилското първенство.

Флу си гарантира титлата в предишния кръг след победа над Палмейрас и спокойно очаква края на сезона.

Голмайсторът на шампионите Фред откри резултата в 28-а минута, но Ресифе стигна до точката, която запази шансовете на тима за оставане в елита, след гол на Фелипе Азеведо в края на първото полувреме.

Бившият нападател на Локомотив (Пловдив) Даксон Да Силва дебютира за Васко да Гама при домакинското равенство 1:1 срещу Фламенго в дербито на кръга в събота.

Даксон влезе на терена в 60-а минута при резултат 1:0 за Васко, информира БТА. Домакините обаче не успяха да удържат аванса си и допуснаха изравняване в 87-а минута след гол на Маркос Гонсалес.