
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес изрази мнението си, че "белия балет" е отборът, който е поставен пред най-голямо напрежение и стрес.
Перес също така сподели, че "белия балет" разполага с най-добрия треньор и млад и талантлив състав.
"В света няма отбор, който да е поставен под толкова голямо напрежение, колкото ние," заяви Перес.
"Всичко, което се случва в нашия отбор е от огромно значение," продължи президентът на Кралския клуб.
"Разполагаме с млад отбор и най-добрия треньор в света. Представяме се стабилно от началото на сезона и пред нас стои предизвикателството да поддържаме високо равнище, защото осъзнаваме, че няма как да сме безгрешни или перфектни," допълни Флорентино Перес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ