
Полузащитникът на Милан Матийо Фламини заяви, че очаква с нетърпение следващия сезон, в който тимът му най-вероятно ще играе в Шампионската лига. Той допълни, че се надява "росонерите" да стигнат финал в турнира.
"Винаги съм бил фен на Милан като малък и сега да играя за тях е повече от удоволствие за мен. Да съм в този отбор ме задоволява напълно и като играч и като човек.
Целта пред мен е ясна - да спечеля Шампиоската лига с Милан. Все пак това е клуб, който винаги се бори за постигането на тази цел, и аз съм убеден, че ще продължим да го правим. Също така искам и да спечелим италианското първенство и да се превърна в един от най-важните играчи", каза Фламини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ