Фламенго на финал за Копа Судамерикана срещу Индепендиенте (ВИДЕО)

снимка: twitter.com

Бразилският Фламенго се класира за финала на Копа Судамерикана, след като в реванша от полуфиналите надви като гост с 2:0 колумбийския Атлетико Хуниор. Бразилците спечелиха и първата среща у дома с 2:1. Тогава Визеу вкара победното попадение, а днес отново той бе героят за Фламенго с двата си гола. Не трябва да се подценяват и усилията на вратаря Сезар, който направи куп спасявания, едно от които бе след изпълнена дузпа при резултат 1:0 за бразилския гранд.

В спор за титлата отборът на Рейналдо Руеда ще срещне аржентинския колос Индепендиенте, който вчера елиминира парагвайския Либертад (Асунсион).

Двубоят стартира страхотно за гостите от Фламенго, но през първата част не се стигна до сериозни положения. Чак след почивката Визеу показа на какво е способен. Той получи хубав извеждащ пас, премина покрай съперник с финт, надбяга още един и мушна топката между краката на стража на домакините за 1:0 в 52-ата минута.

В 89-ата минута вратарят Сезар спаси дузпа на Чара и така разочарова Атлетико Хуниор. В добавеното време на срещата пък отново Визеу реши всичко в полза на бразилския отбор.