Фиорентина по следите на Мартинс

снимка: tin247.com

Според медии на Острова, италианският Фиорентина е проявил интерес към нападателя на Нюкясъл Обафеми Мартинс. След изпадането на "свраките", голяма част от звездите най-вероятно ще искат да напуснат клуба, като Мартинс е сред тях.

 

Той вече игра на Апенините с екипа на Интер, а сега може да облече и виолетовата фланелка на отбора от Флоренция. Спортният директор на тима Пантело Корвино е изразил своите положителни впечатления от нигерийския нападател.

 

Корвино е заявил, че той би си паснал отлично с острието на Фиорентина Алберто Джилардино.