
снимка:
tin247.com
Според медии на Острова, италианският Фиорентина е проявил интерес към нападателя на Нюкясъл Обафеми Мартинс. След изпадането на "свраките", голяма част от звездите най-вероятно ще искат да напуснат клуба, като Мартинс е сред тях.
Той вече игра на Апенините с екипа на Интер, а сега може да облече и виолетовата фланелка на отбора от Флоренция. Спортният директор на тима Пантело Корвино е изразил своите положителни впечатления от нигерийския нападател.
Корвино е заявил, че той би си паснал отлично с острието на Фиорентина Алберто Джилардино.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ