
Бившият защитник на Ливърпул Стив Финън призна, че е щастлив в Еспаньол. След като спечели Шампионската лига и ФА Къп с отбора от "Анфийлд", 32 годишният футболист се оказа излишен в състава на Рафа Бенитес и реши да се премести в Примера Дивисион.
Сега израчът реши да изрази задоволството си от живота в Барселона и заяви, че вече е било време да напусне Ливърпул. "Не ми отне много време да реша да дойда тук. Говорих с испанските си колеги в Ливърпул, а знаех и че Еспаньол се е представил много добре в последните няколко сезона." коментира Финън, който направи стабилен дебют в новия си отбор и вече има изиграни два мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ