
Германката Мартина Глаго - Бек спечели втората си победа за сезона по време на преследването в Хохфилцен и по този начин си осигури водачеството за Световната купа в биатлона. 53-та в състезанието остана българката Павлина Филипова.
Глаго -Бек направи само една грешка при стрелбата, въпреки силния вятър и победи рускинята Светлана Слепцова и сънародничката си Симоне Денкингер - Хаусвалд. Българката Филипова започна 42-ра и се движеше сред първите тридесет, но в последната стрелба направи два пропуска и така остана 53-та в крайното класиране. Българката все още няма точки за генералното класиране, където Глаго - Бек води с 224 точки пред Слепцова с 219 и Тора Бергер с 206.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ