
Ветеранът на Милан Филипо Индзаги бе категоричен, че няма никакво намерение да напуска „Сан Сиро" през следващия сезон, опровергавайки спекулациите за предстоящ трансфер през лятото. 36-годишният футболист записа първия си мач за „росонерите" от няколко месеца и отбеляза ценния изравнителен гол срещу Наполи в неделя, който запази точката разлика между Интер и Милан в челото на таблицата на Серия А.
„Имам договорка с Адриано Галиани да остана още дълго време в Милан", обяви италианецът. „Готов съм на всичко, за да продължа да нося червено-черната фланелка. Щастлив съм, че отново съм на терена. Опитвам да поддържам добро физическо ниво и да оползотворявам всички асистенции на моите съотборници".
„Мога само да съм благодарен, че не страдам от контузии и всичко върви по план за мен и отбора ми. Вярно е, че прекарах доста време извън терена, но обичта и страстта към играта не изчезват така лесно, те ще ме съпътстват до края на кариерата ми", добави Индзаги, който избра Милан пред Ювентус през 2001-ва година и има редица от престижни титли и славни успехи с „росонерите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ