"Фестивал на спортовете" в зала Христо Ботев

галерия:

Министерство на физическото възпитание и спорта, съвместно със Столична община и търговско дружество „Академика-Спорт" организират „Фестивал на спортовете".

 

Събитието ще се проведе на 26 февруари (събота) от 10.30 часа в зала Христо Ботев. На фестивала ще бъде направена демонстрация на 20 вида спорт.