
Нападателят на Ливърпул Фернандо Торес заяви, че английската Висша лига е по-силна като първенство от Примера дивисион. 26-годишният таран направи име като играч на Атлетико (Мадрид) преди да бъде трансфериран в мърсисайдския тим преди три години. От тогава той има 72 гола в 116 мача във всички турнири.
"Висшата лига е най-доброто първенство в света. Когато говорим за организация, уважение и пълни стадиони всяка седмица, то тогава поставям Премиершип на първо място.
В испанската Примера дивисион има по-добри играчи, но като цяло самото първенство отстъпва по зрелищност от това на Англия. Играл съм и в двете държави и съм убеден, че Висшата лига е по-силна", сподели Торес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ