Фернандо Торес: В Англия се играе по-добър футбол, отколкото в Испания

снимка: БГНЕС

Нападателят на Ливърпул Фернандо Торес разкри, че според него нивото в Премиършип е по-високо от това в  испанската "Ла Лига".

 

"Хлапето" игра за отбора на Атлетико Мадрид в продължение на 5 години и стана една от живите легенди на клуба, дебютирайки в Примера Дивисион през сезон 2002/03, след като отборът му печели промоция от Сегунда.

 

"Не е лесно да се адаптираш, но сториш ли го веднъж, няма да ти се иска да играеш, в което и да било друго първенството. Висшата лига е по-доброто от двете първенства, няма спор в това", споделя нападателят на Ливърпул.