
снимка:
БГНЕС
Нападателят на Ливърпул Фернандо Торес разкри, че според него нивото в Премиършип е по-високо от това в испанската "Ла Лига".
"Хлапето" игра за отбора на Атлетико Мадрид в продължение на 5 години и стана една от живите легенди на клуба, дебютирайки в Примера Дивисион през сезон 2002/03, след като отборът му печели промоция от Сегунда.
"Не е лесно да се адаптираш, но сториш ли го веднъж, няма да ти се иска да играеш, в което и да било друго първенството. Висшата лига е по-доброто от двете първенства, няма спор в това", споделя нападателят на Ливърпул.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ