Фернандо Сантош не е доволен от резултата

Старши треньорът на Гърция Фернандо Сантош заяви, че не е доволен от резултата. Гърците завършиха наравно 1:1 с тима на Полша в първия мач на Евро 2012.

Поляците поведоха с попадение на Левандовски, но след това гърците успяха да изравнята въпреки че останаха с човек по-малко. По-късно Карагуни пропусна и дузпа, а поляците също останаха с човек по-малко.

"Не съм доволен от резултата. Направихме всичко, за да победим, но не успяхме и няма как да съм доволен. Първите 20 минути бяхме сковани, защото знаехме, че Полша ще тръгне в атака с началния съдийски сигнал.

Имахме стратегия как да се справим с домакинския натиск, но не успяхме и ни поведоха в резултата. След 25-а минута обаче започнахме да владеем повече топката, но след това дойде този несправедлив червен картон. Бяхме уверени, че можем да изравним и успяхме. Поздравявам моите играчи за отличната игра през второто полувреме".