
Португалският халф на Валенсия Мануел Фернандес увери привържениците на клуба, че ще продължава да защитава цветовете на клуба, въпреки че футболистите не са получавали заплати напоследък. Финансовата криза в клуба е всеизвестен факт и се предполага, че ръководството дължи около 14 млн. евро на отбора. Фернандес обаче реши да повдигне настроението в клуба преди днешното дерби с Депортиво Ла Коруня.
„Говоря за себе си, но аз ще продължа да работя тук и нямам намерение да напускам. Наистина казах, че някой ден искам да се завърна в Англия, но сега съм щастлив тук." заяви Фернандес и добави, че иска да играе все по-често за Валенсия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ