Феновете на Интер скандираха срещу поведението на Балотели

галерия:

 

Феновете на Интер изразиха своята неприязън към нападателя на тима Марио Балотели, като скандираха, че който е срещу клуба трябва да го напусне.

 

„Обединена съблекалня повече от всякога, няма нищо по-добро от това освен да премахнеш тези които създават проблеми. Форца Интер," това са били скандиранията на феновете по време на двубоя Интер - Ливорно завършил 3:0 за „нерадзурите"

 

Балотели не попадна за четвърти пореден път в групата за мач на Интер след като се скара с Жозе Моуриньо. Португалецът пък твърди, че младият нападател не е във форма, а самият Балотели се снима с фланелката на градския съперник Милан в телевизионно предаване.