Феновете на Евертън участват в последната част на „Роки“

Кевин Миралас пропусна дузпа, която дори не трябваше и да изпълнява, а неговият Евертън завърши наравно 0:0 у дома срещу Уест Бромич в последен мач от 22-ия кръг на английското първенство по футбол.

Точката остави "карамелите" на 12-о място в класирането, докато Уест Бромич е 14-и. Евертън получи дузпа минута преди почивката, когато Джолеън Лескът игра с ръка в наказателното поле на Уест Бромич.

Феновете на тима останаха разочаровани от резултата, но преди мача получиха послание от английския боксьор Тони Белю, който ги помоли да останат по местата си на почивката и да гледат към екрана на стадиона, тъй като един голям фен, ще се завърне на „Гудисън Парк“ и има важно съобщение за тях.

Точно между полувремената, когато привърженицитие бяха затаили дъх в очакване на голямата изненада, актьорът Силвестър Сталоун, за когото се знае, че е привърженик на „карамелите“ се появи на екрана и заяви на феновете, че те ще бъдат заснети и ще се появят в последната част на филма „Роки“ - Creed (б.р. кредо), която се заснема в момента.