Феновете на Дортмунд показаха какво е вярност

Борусия Дортмунд претърпя тежка загуба с 0:3 от големия си съперник в Бундеслигата Байерн Мюнхен, но феновете на "жълто-черните" отново демонстрираха високата си класа.

Въпреки класическото поражение на "Сигнал Идуна Парк", верните ултраси на Дортмунд останаха на трибуните и в минутите след последния съдийски сигнал, оказвайки мощна подкрепа на своите любимци.

Въпреки, че воденият от Юрген Клоп състав допусна загуба с пасив от три гола, в по-голямата част от срещата домакините бяха напълно равностойни на гостуващия шампион. "Жълто-черните" излязоха без нито един футболист от титулярната си четворка в защита, а усилията на дортмундци бяха оценени подобаващо от публиката.

Как се подкрепя любимия отбор, дори и в най-трудните моменти? Феновете на Борусия Дортмунд отново демонстрираха: