
Феновете на гръцкия футболен клуб АЕК (Атина) принудиха футболистите на отбора да пътуват с таксита за домакинския си мач с Атромитос в неделя, съобщават медиите в страната, цитиране от БТА. Около 100 привърженици на АЕК се събраха пред хотела на отбора, който се подготвяше да отпътува с клубния автобус за Олимпийския стадион в Атина и принудиха играчите да се качат в таксита.
Това бе в отговор на постъпката на футболистите на АЕК, които се прибраха с таксита от страх да не бъдат нападнати от феновете след загубата с 0:6 от шампиона Олимпиакос преди две седмици. Вчера играчите на АЕК се качиха в седем таксита и отпътуваха за двубоя с Атромитос, който спечелиха с 1:0.
В същото време около 1500 привърженици направиха мирен протест срещу собствениците на клуба.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ