
Турският първодивизионен Фенербахче е готов да даде нетна заплата от 3,3 милиона евро на година на български нападател Димитър Бербатов, съобщава местната преса. Според информациите, турският гранд е готов да плати 20 милиона евро за голмайстора на Премиършип.
Грандът от Истанбул е сред кандидатите за подписа на Бербатов, който по всяка вероятност ще напусне Манчестър Юнайтед през лятото.
30-годишният български нападател има договор с англичаните за още един сезон, но в последно време играе рядко, след като загуби мястото си в титулярния състав за сметка на Хавиер Ернандес.
Според информации от Острова мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън няма да се поколебае да продаде Бербатов при изгодно предложение от клуб извън Острова.
Интерес към нападателя имат още Ювентус, Байерн (Мюнхен) и Севиля, които са склонни да дадат между 12 и 15 милиона евро за българина.
Кой е любимият ви спорт?
Ако винаги сте си мечтали да гледате финалът на Шампионската лига на живо, PokerStars ви кани на невероятно спортно пътуване с покер промоциятаGame of Your Life.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ