Феликс Магат поема Шалке от лятото

снимка: welt.de

Навставникът на Волфсбург Феликс Магат призна, че напуска тима, за да поеме отбора на Шалке 04 от новия сезон.

 

"Имах предварително споразумение с ръководството от Гелзенкирхен още преди няколко седмици. Щастлив съм от шанса да опитам ново предизвикателство в кариерата си. В момента съм изцяло отдаден на борбата за шампионската титла, където всичко е в нашите ръце. Вярвам в успеха на моя отбор", сподели Магат.

 

Четири кръга преди края на шампионата Волфсбург е лидер с преднина от три точки пред Байерн (Мюнхен).