
снимка:
welt.de
Навставникът на Волфсбург Феликс Магат призна, че напуска тима, за да поеме отбора на Шалке 04 от новия сезон.
"Имах предварително споразумение с ръководството от Гелзенкирхен още преди няколко седмици. Щастлив съм от шанса да опитам ново предизвикателство в кариерата си. В момента съм изцяло отдаден на борбата за шампионската титла, където всичко е в нашите ръце. Вярвам в успеха на моя отбор", сподели Магат.
Четири кръга преди края на шампионата Волфсбург е лидер с преднина от три точки пред Байерн (Мюнхен).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ