
снимка:
ройтерс
Световният номер 2 Роджър Федерер започна сезона на трева със загуба. На турнира Gerry Weber Open-2010 в Хале, той и сънародникът му Ив Алегро загубиха от "домакините" Кристофер Кас и Филип Колшрайбер с 4:6, 6:7 за 73 минути игра.
Двамата получиха специална покана от организаторите, но въпреки това не успяха да се противопоставят на германския дует.
Днес около 17:00 часа Федерер ще изиграе първия си мач на сингъл. Негов опонент ще бъде финландецът Ярко Ниеминен.
Самият Федерер има 5 титли в Хале. През миналата година той не участва, тъй като си взе почивка, като тогава триумфира Томи Хаас.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ