
Организаторите на баскетболният клубен турнир - Евролига оповестиха, че Париж ще е домакин на мачовете от последната четворка за сезон 2009-10. Между 7-ми и 9-ти май 2010г. четирите най-добри баскетболни отбора в Европа ще спорят за шампионската титла в "Palais Omnisports de Paris-Bercy".
"На прага на едно ново десетилетие, ние сме изключително доволни от факта, че ще пренесем едно от най-големите събития в спортния свят в един вечен град, който не се нуждае от реклама или представяне и винаги е представлявал център на събитията в Европа", коментира събитието изпълнителният директор на Евролигата Жорди Бертомю.
Миналата година мачовете от Файнъл фор се проведоха в германската столица Берлин, където домакин бе залата "02 World".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ