
Белгийската звезда на Евертън Маруан Фелайни е оптимист преди сблъсъка на "карамелите" с шампионите Манчестър Юнайтед в мач от 24-ия кръг на английската Висша лига.
"Важното е да работим съвместно и усилено. Ако съумеем да се справим със задачата винаги ще постигаме добри резултати, разбира се, трябва по-често и да печелим мачове", обясни футболистът с марокански произход.
"Срещу Манчестър Юнайтед имаме невероятната възможност да покажем точно на какво сме способни. Настроението ни не е спаднало, нито сме по неуверени. Ще отидем в Манчестър за победа. Разбира се, винаги е трудно да победиш домакина, особено на арена като Олд Трафорд", допълни Фелайни.
Белгийският футболист заключеи, че за него и съотборниците му най-полезно би било да следват инструкциите на мениджъра им Дейвид Мойс, ако искат да постигнат добър резултат срещу "червените дяволи".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ