Фабрегас вероятно е със счупен нос

снимка: БГНЕС

Сеск Фабрегас вероятно е със счупен нос от снощния мач на Испания. Още не е сигурно дали испанецът ще може да играе за своя Арсенал срещу Евъртън през уикенда. Треньорът му Арсен Венгер ще чака с нетърпение новините около контузията на играча си, най вече поради малкото играчи в състава на „артилеристите".

 

„Състават ни е малко малък и имаме главно млади играчи. Аз съм на 21, а по-малки от мен са Денилсон, на 20, Алекс Сонг и Самир Насри, на 21 и Тео Уолкът на 19. Трудно е да си представиш халфова линия, в която аз съм най-възрастният. Трудно ни е да печелим мачове, защото имаме малко опит. Миналата година вкарах 13 гола, но имахме Росицки (контузен), Фламини (в Милан), Хлеб (в Барселона) в центъра на терена. Отборът играеше с много качествени отигравания, бяхме солидни като тухлена стена и опонентите ни просто не можеха да ни преминат. Сега никой от тях вече не е в състава и се чувствам странно. Играем по-защитно и не показваме толкова много качествени отигравания." заяви младият испанец.