Фабрегас: Ще играем за победа

Капитанът на Арсенал Фарнсеск Фабергас заяви, че днес при гостуването си на "Олд Трафорд" ще дадат всичко от себе си, за да победят Манчестър Юнайтед. Ако "червените дяволи" вземат победата, или дори завършат при равен резултат, то те със сигурност ще са тазгодишния шампион в английската Висша лига. Артилеристите обаче са твърдо решени да им се противопоставят с всички сили.

 

"Ще бъде тежко за нас, ако Юнайтед си тръгнат от игрището като шампион, защото ние сме им го позволили. Това, което можем да направим е да ги накараме да почакат малко с триумфа. Това, че те заслужават титлата е безспорно, и точно затова би било още по-хубаво да им вземем победата и да покажем на края на сезона, че не сме случаен отбор, с което да заявим и претенцията си за догодина. Вярно е, че напоследък не се представяме особено добре, включително и срещу тях, но всички могат да бъдат убедени, че това няма да продължи и мач повече. Ние сме отбор, който играе, за да печели трофеи, и днес срещу Манчестър ще го покажем."