
Звездата на Арсенал Сеск Фабрегас призна, че е притеснен за контузията, която го извади още на полувремето от вчерашното дерби с Ливърпул на „Емирейтс", което завърши без победител 1:1. Малко преди края на първата част Фабрегас се сблъска лошо със сънародника си Шаби Алонсо и напусна терена с изкривено от болка лице. Испанецът току що се възстанови след контузия в същото коляно и сега се страхува, че ще трябва да се върне към възстановяване.
„Страхувам се от тази контузия, но ще изчакаме медицинските тестове. Това е проблем с връзките в коляното. Не знам колко време ще съм извън игра, защото е трудно да се прецени, но може да е между седмица и три." заяви Фабрегас.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ