
Да отбележиш 4 гола на Ливърпул насред „Анфийлд" говори, че отбора ти притежава страховита мощ в атака. Но когато си допуснал други 4 попадения в собствената си врата, тогава несъмнено намеква за проблеми в отбрана. Това призна и капитанът на Арсенал Франсеск Фабрегас след снощното удивително реми срещу „мърсисайдци", когато четирите гола на Андрей Аршавин по някакъв чудат начин не се оказаха достатъчни за крайния успех.
„От офанзивна гледна точка, това беше един от най-добрите ни мачове през сезона", сподели испанецът пред The Guardian.
"Дори може би най-добрия. Проблемът е, че ако искаме да играем на финал в Шампионската лига, то тогава сме длъжни да подобрим играта си в защита. Трябва да се концентрираме върху това. Когато атакуваш, понякога ти действаш дори само по инстинкт - решаваш какво да направиш на момента. Но играта в защита е нещо съвсем различно, там си длъжен да знаеш как да се позиционираш във всеки един момент. А това изисква работа", завърши Фабрегас.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ